čtenářský show room: Vaše výtvory

Před nedávnem jsem Vás na facebooku i zde vyzývala, abyste mi poslali fotografie, ke kterým Vás můj blog i FB stránky inspirovali. Pár fotek se sešlo, a tak se můžete níže kochat!

Musím říct, že jsem byla poměrně zklamaná, že se sešlo tak málo fotek. Čekala jsem, že obdržím fotky Vašich orchidejí, Vašich kulinářských výtvorů či tipů na výlety. Přes to mi udělaly radost tři fotky, které Vám s radostí představuji.


První je fotka od Deni, která vyzkoušela můj rychlíkový koláč, který jsem pekla do školy. Ona jej pekla svému milému a sklidila úspěch, chcete recept? Tady je!


Druhý obrázek mi poslala Zuzu, která doplnila svůj vlastní komentář: "Posílám jednu fotku z obrovského parku Parc de la Tête d'Or z mého letošního výletu do Lyonu. Mají tam volně přístupnou zoologickou zahradu, tak jsme se zašli pokochat i když byla poměrně zima. Poslední dobou nacházím čím dál tím víc krásy v přírodě a to mě přivádí k myšlence, že bychom se všichni měli snažit chovat co nejvíce ohleduplně jak jeden k druhému, tak k přírodě. Když jdu po městě a vidím odpadky na zemi, občas je i seberu a zahodím, protože mi přijde odporné, že se tam jen tak válí nebo přímo visí ve stromech. Každý den se snažím zamyslet, jak bych mohla změnit svůj přístup k přírodě - používat jen nezbytné množství vody a neplýtvat, zbytečně nepoužívat moc mýdla a šampónů, které pak jdou do odpadu a seznam pokračuje... Vždycky se dá přece na něco nového přijít nebo snad ne? :)


A trio uzavírá quiche od Lucky. Představuji Vám krasavce s ratatuille a mozzarelou. Parádou na tomto receptu je to, že ho můžete naplnit čím chcete. Tím, na co máte chuť. Lucce se koláč moc povedl. A co vy, už jste ho zkoušeli? Pochlubte se s Vašimi výtvory!

2 komentáře:

  1. Tak tuto událost jsem nějak propásla, to je škoda :(

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. nevadí, bude další ;-) tak sleduj blog nebo FB, ať ti to příště neuteče :-)

      Vymazat

Děkuji za komentář, pokud byste měli jakýkoli dotaz, napište na barakara@email.cz nebo do zpráv na FB. Krásný den!