když se autor napije

Co jsi čekala? odpověď zněla: Něco lepšího! Ano, mládí se dneska člověk nezavděčí. Nám stačilo koupit nanuka, maličkost a byli jsme šťastní. Dodnes si pamatuju radost ze zmrzliny, která vypadala jako bubák, už si bohužel nepamatuju, jak se jmenovala. Taky jsem měla radost, když mi naši koupili v restauraci ovocnou limonádu, která byla barevná jako koktejl, které jsem dneska měla dva :-D, a bylo v ní ovoce. A moje sestra?! Dostala ke dni dětí kelímek od oriflamu s vanilkovou parfemací jako já a nenadchlo ji to? Proč? Asi nezná jeho cenu. Ale doopravdy by mě zajímalo, co se skrývá pod pojmem "Něco lepšího!"
Tak takhle nějak vypadaly moje dnešní drinky, jen nožička sklenky byla silnější a místo druhého kusu ovoce tam byly dva listy ananasu. Takže to vypadalo úplně jinak! :-D No, s tím ananasem si nedělám srandu, fakt tam byly a vypadaly jako listy zakrslé palmičky a bylo to strašně roztomilé. Jen té granadiny by příště mohlo být míň. I tak mi to chutnalo, a protože dělám poslední dobou jen řidiče (v Berouně :-D), tak nejsem zvyklá pít a i dva drinky se na mě podepsaly. No, buďme upřímní, již do podniku jsme vešly s Deniskou s pěkným entrée. Zahrádka u podniku již byla uzavřena, sklizena, a tak jsme byly nuceny jít dovnitř. No, zima by nás stejně rychle vyhnala do tepla. No, přijdeme ke dveřím. Otevírají se jako ty u metra, jen tam nikdo nic nehlásí. Předstoupíme před ně s očekáváním otevření a ono nic. Tak tam chvíli, mikrosekundu, stojíme a koukáme na lidi dovnitř. Otočíme se a v tu chvíli se dveře otevřely! Takže jsme vypadaly nejvíc vtipně, že neumíme přijít bo co. Strašlivě jsme se smály, takže jsme si ještě neobjednaly a už o nás věděl celý bar. Zbytek večera probíhal normálně, sedíme, drinkujeme, klábosíme a najednou tam sedíme samy. V tu chvíli nám došlo, že je vlastně středa, všední den a že by třeba taky mohli zavírat. Tak jsem se preventivně slečně omluvila za to, že ji zdržujeme. Ona: "V pohodě, jen že je všední den, tak tu nikdo není, ale máme do jedenácti." "Super!" "A dáte si ještě něco?" "Tak jo, dejte nám to ještě jednou." Pijeme, sedíme,.... "Můžu vás poprosit, teď už fakt budeme zavírat." No, prostě byla sranda. Deni, díky!

Teď mě tak napadá, včera jsem psala o nerozhodnosti. Dneska to nebylo jiné. Lístek byl plný nápojů a já si ne a ne vybrat. No, je to těžké, absinth na porno neměli (nechápu, Baru ;o)), tak jsem si říkala, co budu pít a oni měli jen ten standart a ještě za nadstandartní ceny, takže to bylo doopravdy těžký. :-/ :-D

Co by to bylo za příspěvěk bez citátu. Dneska mě jeden rozesmál od G. B. Shaw: "Předností většiny knih je, že je možno se bez nich obejít."

1 komentář:

  1. hezkej článek a takovej miloučkej.. ah bože, ten muj komentář je ale špatnej.. njn, pokusím se dohnat skluz :) Zee

    OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, pokud byste měli jakýkoli dotaz, napište na barakara@email.cz nebo do zpráv na FB. Krásný den!